Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 16:58
Red Dead Redemption 2
3692V

Red Dead Online. Nowy NPC używa specjalnego gazu, gdy zabijemy zwierzęta

Jeden z dopiero co dodanych NPC-ów do Red Dead Redemption 2 przysparza problemy wielu graczom Red Dead Online.

Rockstar Games wysłuchał graczy i udostępnił nową aktualizację dla sieciowego trybu w Red Dead Redemption 2. Update wprowadził m.in. nowe postacie - jedną z nich jest kobieta o imieniu Harriet, której głównym zadaniem jest ochrona przyrody, jak i zamieszkujących ją zwierząt. Druga postać to Gus Macmillan, który jest przeciwieństwem obrończyni przyrody, bowiem mężczyzna ma zamiar polować na zwierzęta.Tak Rockstar Games opisał ich w oficjalnej notce:

Znana obrończyni przyrody Harriet Davenport szuka łowców przygód z zamiłowaniem do natury, którzy pomogą jej odnaleźć określone gatunki zwierząt i poszerzyć wiedzę na temat amerykańskiej fauny ze wszystkich pięciu stanów. Jej misji sprzeciwia się emerytowany doborowy myśliwy Gus Macmillan, który hojnie Was wynagrodzi za umiejętności myśliwskie.

Okazuje się, że Harriet nie stroni od przemocy, o czym przekonali się gracze Red Dead Online. Jeśli przyjdziesz do niej mając w swoim ekwipunku świeże skóry zwierząt, kobieta wyrazi swoje ogromne niezadowolenie i zrobi wirtualnemu kowbojowi krzywdę, bowiem spryska nas gazem. Podobna sytuacja występuje, jeśli będziemy współpracować z Gusem.

If you killed an animal and carried the hide to Harriet. She will get mad at you and this will happen. from r/RedDeadOnline

Odbiorcy zdecydowanie preferują współpracować z myśliwym, co świetnie podkreślają w niektórych memach. Mężczyzna za udane polowania nagradza nas wyjątkowymi strojami.

Low Quality meme that gets the point across. from r/RedDeadOnline

Źródło: https://www.pcgamer.com/red-dead-onlines-new-npc-will-drug-you-if-you-kill-animals/

Tagi: Red Dead Redemption 2 Rockstar San Diego Take-Two