Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.07.2020 15:13
Fable
890V

Fable to nie MMO. Gra prawdopodobnie otrzyma kilka funkcji sieciowych rodem z Forzy Horizon - oznajmia insider

Klobrille oznajmia, że nowe Fable to nie gra MMO, a produkcja RPG. Insider zaznacza, że w produkcji mogą znaleźć się sieciowe interakcje z innymi nabywcami.

Jeszcze dwa dni temu pojawiła się plotka sugerująca, że Fable (2022) to gra MMO. Została ona jednak szybko zdementowana przez dziennikarza pracującego w Windows Central, więc większości graczom kamień spadł z serca. 

O całym zamieszaniu wypowiedział się także Klobrille, który pokłada ogromne nadzieje w Xbox Game Studios. Według Insidera, który niejednokrotnie zdradzał już ciekawe informacje, nadchodzące Fable nie będzie MMO, a najprawdopodobniej grą RPG z kilkoma funkcjami sieciowymi rodem z Forzy Horizon. Możliwe, że Microsoft zaoferuje tryb kooperacyjny, w którym wspólnie ze znajomymi będziemy mogli przechodzić misje opcjonalne (główne niezbyt wchodzą w grę, bowiem będą tam moralne decyzje). Istnieje także opcja, że „zieloni” zaoferują tryb sieciowy, w których zmierzymy się z innymi nabywcami nowego Fable. Jedno jest pewne - jest to produkcja RPG, a nie MMO.

Warto zaznaczyć, że Microsoft pokłada ogromne nadzieje w nowym Fable, jak i Halo Infinite. Według osoby odpowiadające za PR, ta druga produkcja to powód, dla którego gracze muszą kupić next-genową konsolę, Xbox Series X. Pierwsze informacje o kolejnej części FPS-owej serii nie napawają optymizmem, więc miejmy nadzieję, że 343 Industries wprowadzi do premiery wiele poprawek.

Źródło: https://wccftech.com/fable-online-interactions-mmo/

Tagi: Fable (2022) Microsoft PlayGround Games