Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 26.07.2020 13:30
Mega Man live-action głośna wiadomość
206V

Mega Man w formie filmu aktorskiego to wciąż realny temat. Reżyser zapowiada "głośne ogłoszenie"

Jakiś czas temu głośno było o aktorskiej wersji Mega Mana, ale sytuacja całkiem szybko ucichła. I gdy fani myśleli już, że projekt został zakopany, reżyser udzielił bardzo ciekawej wypowiedzi.

 

 

Mega Man to marka, która przycichła w ostatnich latach. Na początku bieżącego roku zadebiutowało przecież Mega Man Zero/ZX Legacy Collection, ale sama wiadomość przeszła bez większego echa. Największy szum wokół serii miał miejsce ostatnio w 2018 roku, gdy głośno było o filmowej adaptacji, która miała zostać zrobiona z hollywoodzkim rozmachem.

Temat zdążył niestety mocno ucichnąć i od miesięcy nie docierały do nas absolutnie żadne informacje na temat projektu. Fanów rozpalała informacja, że za prace nad filmem odpowiadać miały 20th Century Fox oraz Chernin Entertainment i niestety trzeba było obejść się ze smakiem.

Od tamtej pory niewiele więcej zostało ujawnione na temat projektu. Wkrótce może się to zmienić, co w rozmowie z IGN potwierdziła para reżyserów, Henry Joost i Rel Schulman. Zdradzili oni, że już wkrótce pojawi się ważna wiadomość dotycząca filmu Mega Man:

Jesteśmy bardzo podekscytowani, myślę, że wkrótce będziemy mogli podzielić się głośną informacją. Nie mogę teraz powiedzieć wszystkiego na ten temat, ale jest to projekt bliski i drogi naszym sercom, więc nie możemy się doczekać!

Słowa reżysera można usłyszeć na poniższym materiale i pozostaje czekać na kolejne doniesienia, bo wiele wskazuje na to, że będą niezwykle interesujące!

Źródło: https://nintendosoup.com/mega-man-movie-directors-say-big-news-about-the-film-should-come-soon/

Tagi: film gry live-action Mega Man