DEX na zwiastunie premierowym - świetny cyberpunkowy świat już na Nintendo Switch

Gry
908V
DEX na zwiastunie premierowym - świetny cyberpunkowy świat już na Nintendo Switch
Igor Chrzanowski | 26.07.2020, 15:33

Cyberpunkowe klimaty są ostatnio bardzo na topie, dlatego Dex od czeskiego Dreadlocks nie mogło mieć lepiej dobranego terminu debiutu na konsoli Nintendo Switch.

Dex wyszło pierwotnie jeszcze w 2016 roku i zawitało na takich sprzętach jak Xbox One, PlayStation 4, PlayStation Vita oraz PC. Planowano nawet wersję na Wii U, lecz po ogłoszeniu Switcha, projekt skasowano i przeniesiono na nowszy sprzęt Japończyków.

Akcja gry toczy się w dystopijnej przyszłości, a konkretnie rzecz ujmując, w mrocznym mieście o nazwie Harbor Prime. Miasto to jest zarządzane przez organizację The Complex, w której skład wchodzą przedstawiciele wszechpotężnych korporacji, a nasza piękna bohaterka imieniem Dex będzie musiała ich powstrzymać Już na początku historii jest ona ścigana przez siepaczy The Complex, ale z odsieczą przychodzi jej haker Raycast.

Produkcja Dreadlocks zebrała całkiem dobre oceny od graczy, choć recenzenci nie dawali jej aż takich pochwał. Jednakże wersja na Switcha została znacznie bardziej doceniona przez profesjonalne redakcje.

Źródło: YouTube

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper