Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.07.2020 12:30
RIDE 4 zwiastun
466V

RIDE 4 na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują fragmenty klimatycznej rozgrywki

Ekipa z Milestone postanowiła podzielić się nowym, świetnie wyglądającym zwiastunem kolejnej odsłony swojej głośnej serii o wyścigach jednośladowców. 

Ride 4 to kontynuacja bardzo ciekawej serii traktującej o wyścigach na sportowych motocyklach. Trzecia odsłona ukazała się przed dwoma laty, a najnowsza ma zadebiutować już 8 października tego roku. Fani zdają się bardzo mocno jej wyczekiwać i ciężko im się dziwić. 

Pierwsza zapowiedź miała miejsce jeszcze w maju, gdzie premierowo pokazano nam zwiastun produkcji i zdradzono datę premiery. Wiele wskazywało na to, że Milestone wreszcie stanęło na wysokości zadania, a najnowszy materiał, który pojawił się kilka dni temu, zdaje się to potwierdzać. 

Na najnowszym wideo możemy oglądać fragmenty wyścigów rozgrywanych w różnych warunkach pogodowych oraz zupełnie odmiennych porach dnia. Trzeba przyznać, że wizualna otoczka robi ogromne wrażenie, a przy samych wyścigach czuć tę prędkość i niemałą dawkę adrenaliny. Zapowiada się jedna z ciekawych propozycji dla fanów jednośladu, jakie mamy obecnie na rynku gier wideo. 

Sprawdźcie koniecznie, jak prezentuje się opisany materiał, albowiem jest na czym zawiesić oko:

Źródło: https://hardcoregamer.com/2020/07/24/milestone-unveils-new-trailer-for-ride-4/383739/

Tagi: Milestone Ride 4