Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 24.07.2020 17:30
state of decay 3
613V

State of Decay 3 to odległy temat. Gra znajduje się we wczesnej fazie produkcji

State of Decay 3 nie zobaczymy na pewno w przyszłym roku, a pod znakiem zapytania stoi także 2022 rok. Undead Labs wspomniało w swoim wpisie także o State of Decay 2.

State of Decay 3 to jedna z produkcji, która pojawiła się na wczorajszym Xbox Game Showcase. Microsoft, pokazując pierwszy, mało przedstawiający trailer dał do zrozumienia, że nie zapomniał o swoim IP, które powinno zainteresować przede wszystkim osoby lubiące bawić się w kooperacji i graczy, których odcinanie głowy zombiaków satysfakcjonuje. 

Za trzecią pełnoprawną część serii odpowiada przejęte przez Microsoft parę lat temu studio Undead Labs, które postanowiło, za pomocą Twittera, podzielić się kilkoma szczegółami nt. omawianej produkcji. Pierwszą, a zarazem najważniejszą informacją jest to, że produkcja znajduje się w bardzo wczesnej fazie produkcji (early pre-production), co oznacza, że premiera nie odbędzie się na pewno w 2021 roku, a i rok 2022 stoi pod znakiem zapytania.

Deweloperzy oznajmili, iż społeczność State of Decay rośnie z każdym dniem - twórcy są zadowoleni z szerokiego odzewu, który pozwala im wprowadzać pożądane przez fanów serii zmiany. Co więcej, Undead Labs, mimo prac nad trójką, będzie wspierało nadal dwójkę (zapewne do czasu premiery kolejnej odsłony). Warto zaznaczyć, że jeszcze w tym miesiącu ma ukazać się aktualizacja do State of Decay 2.

Więcej informacji dotyczących State of Decay 3 twórcy ujawnią dopiero wtedy, kiedy będą mieli coś interesującego do pokazania. Na dzień dzisiejszy, musimy zadowolić się jedynie trailerem, który pokazuje, że w kontynuacji znajdą się także zarażone zwierzęta.

Źródło: https://wccftech.com/state-of-decay-3-announced-to-be-early-in-pre-production/

Tagi: Microsoft Game Studios State of Decay 2 Undead Labs