Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2020 08:59
Mroczne Materie HBO
682V

Mroczne Materie. 2 sezon krótszy przez pandemię. Świetny zwiastun od HBO

Wiele osób upatrywało w "Mrocznych Materiach" serialu fantasy, który zastąpi kultową "Grę O Tron". Może nie do końca się to HBO udało, ale i tak otrzymaliśmy udaną opowieść, która ma być długo kontynuowana.

Wiemy już od zeszłego roku, że nadciąga drugi sezon "Mrocznych Materii" ("His Dark Materials"). Fabułę serialu fantasy oparto na powieściach Philipa Pullmana. Pora na konkrety na temat jego premiery.

W Sieci pojawił się z okazji Comic-Conu 2020 pierwszy dłuższy zwiastun drugiego sezonu "Mrocznych Materii". Jak widać HBO nie szczędzi środków na wykonanie rzeczonej produkcji - zdjęcia, efekty specjalne i gra aktorska ponownie stoją na bardzo wysokim poziomie.

W drugim sezonie "Mrocznych Materii" zobaczymy tylko 7 odcinków. Producenci zwierzyli się podczas panelu na Comic-Conie, że planowany ósmy odcinek nie został dokończony przez pandemię koronawirusa. Wydarzenia z niego poznamy prawdopodobnie dopiero w trzecim sezonie "Mrocznych Materii". Kontynuację serialu będziemy mogli oglądać jesienią - w HBO i HBO GO.

Jak oceniacie pierwszy sezon serialu "Mroczne Materie"?

Źródło: https://www.cinemablend.com/television/2550986/hbos-his-dark-materials-season-2-is-shorter-than-expected-but-will-deliver-a-great-fleabag-reunion

Tagi: hbo mroczne materie mroczne materie 2 serial