The Last Faith na gameplayu. Klimatyczna gra zebrała prawie 5 razy więcej od pierwotnego celu na Kickstarterze

News
1204V
The Last Faith na gameplayu. Klimatyczna gra zebrała prawie 5 razy więcej od pierwotnego celu na Kickstarterze
Bartosz Dawidowski | 21.07.2020, 13:23

The Last Faith, czyli nowa gra czerpiąca pełnymi garściami ze stylu serii Castlevania, okazała się ogromnym sukcesem na Kickstarze. Gwarantuje to wydanie gry na Xbox One, PS4, Switch i PC.

Autorzy The Last Faith zamierzali zebrać w maju 45 tysięcy funtów, tak by dokończyć tworzenie swojej Metroidvanii. Akcja crowdfundingowa na Kickstarterze przekroczyła najśmielsze oczekiwania studia, które zgarnęło summa summarum aż 210 tysięcy funtów - prawie 5 razy więcej, niż studio Kumu Souls pierwotnie zakładało. Gwarantuje to powstanie The Last Faith w wersjach dla PC, Switch, PS4 i XOne. Wiadomo już, że mroczna gra 2D, inspirowana Castlevanią, doczeka się opcjonalnego wydania pudełkowego.

Autorzy The Last Faith podkreślają, że ich projekt wyróżnia się mrocznym, gotyckim stylem. W grze nie zabraknie brutalnych i dojrzałych motywów. Premiera nastąpi we wrześniu 2021 roku.

Poniżej znajdziecie zwiastun z gameplayem.  Jak odbieracie zaprezentowany materiał? Czy The Last Faith ma szansę namieszać w kategorii tytułów naśladujących Castlevanię?

Co ciekawe - w grze prawdopodobnie pojawi się tryb kooperacji dla 2 graczy. Rozgrywkę z prototypu tego modułu znajdziecie poniżej.

Źródło: własne

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper