Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster trafi także na PS4. Atlus potwierdza nowe wydanie

Gry
1001V
Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster trafi także na PS4. Atlus potwierdza nowe wydanie
Iza Łęcka | 21.07.2020, 10:41

Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster zostało zapowiedziane podczas wczorajszej imprezy Nintendo, ale nie oznacza to, że tytuł będzie dostępny wyłącznie na jednej konsoli. Atlus potwierdził opracowanie wersji na PlayStation 4.

Shin Megami Tensei 3 Nocturne HD Remaster to odświeżona wersja gry z 2003 roku, która pierwotnie zadebiutowała na PlayStation 2. Atlus potwierdził, że gra to „pełny remake high-definition”, który zaproponuje 17-letnią produkcję nowym graczom.

Nowa wersja gry została potwierdzona na pokazie Nintendo, jednak z wiadomego powodu na zwiastunie nie pojawiło się wspomnienie o edycji na PlayStation 4. Ta jednak nadciąga: tytuł zadebiutuje wiosną przyszłego roku na dwóch konsolach.

Odświeżona gra Atlusa jest jedną z pozycji, która zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym roku – właśnie o takich propozycjach mógł mówić Eric Lampel, który wspomniał, że PS4 otrzyma jeszcze wiele ciekawych gier. Pracownik japońskiej korporacji z niemałą pewnością stwierdził, że urządzenie nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa.

Źródło: https://www.psu.com/news/shin-megami-tensei-3-nocturne-hd-remaster-coming-to-ps4/

Komentarze (45)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper