Bloodborne niczym 16-bitowa Zelda

News
2480V
Bloodborne niczym 16-bitowa Zelda
kalwa | 19.07.2020, 15:47

Bloodborne to dla wielu najlepsza gra obecnej generacji. Dla niektórych fanów jest to na tyle udana produkcja, że sami tworzą dzieła zainspirowane hitem From Software. Tym razem mamy do czynienia z mniejszym projektem w stylu 16-bitowej odsłony serii The Legend of Zelda.

Jeden z fanów Bloodborne przygotował mniejszy projekt, który swoim charakterem przypomina to, co dawniej prezentowała seria The Legend of Zelda. Yarntown - bo tak nazywa się fanowski projekt - nie obejmuje całości Bloodborne, a skupia się na Śnie Tropiciela i Centralnym Yharnam. Na poniższym materiale zaprezentowano eksplorację wspomnianych lokacji oraz walkę z Bestią Kleryka i Ojcem Gascoigne.

Twórca zadbał o to, aby wszystkie lokacje wiernie odwzorowywały to co znamy z oryginału. Tyczy się to zarówno skrótów do odblokowania; ścieżek, którymi możemy się poruszać, czy przeciwników. Walka wprawdzie nie jest tak rozbudowana jak w pierwowzorze, ale wciąż możemy wykonywać ataki, strzelać, czy robić uniki.

Yarntown to ukłon w stronę dzieła From Software. W małą grę możecie zagrać samodzielnie. Znajdziecie ją pod tym adresem, gdzie u dołu strony znajduje się link do pobrania. Rozmiar jest oczywiście niewielki, bo paczka z plikami waży zaledwie 35MB.

Źródło: https://www.gamespot.com/articles/bloodborne-gets-the-16bit-treatment-in-yarntown/1100-6479898/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper