Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.07.2020 11:02
Paper Mario
554V

Paper Mario: The Origami King na zwiastunie premierowym. Długość zabawy i oceny exclusive'a

Paper Mario: The Origami King ląduje dziś w sprzedaży na Nintendo Switch. Poznaliśmy już oceny tej produkcji - teraz pora na zwiastun premierowy.

Jest naprawdę dobrze. Posiadacze Switchów dostali kolejny exclusive, który zgarnia wysokie oceny.

Średnia wyciągnięta z aż 53 recenzji Paper Mario: The Origami King to 8,1/10. Gra otrzymała nawet jedną perfekcyjną notę (10/10 od redakcji Comicbook, która zachwyciła się nie tylko mechaniką rozgrywki, ale też fabułą). Pojawiają się też bardziej krytyczne głosy, z ocenami na poziomie 6/10. Największym problemem wg redakcji PCMag ma być w nowym Paper Mario system walki, oparty na kiepskiej logicznej mechanice (obracanie okręgami, tak by ustawić wrogów w jednej linii). Na prymitywną mechanikę walk narzeka też redaktor VGC, który twierdzi, że nowy mechanizm walk jest płytki - brakuje mu taktycznego wyrafinowania. Satysfakcjonujący jest za to czas zabawy - to ok. 30 godzin.

W premierowym zwiastunie Paper Mario: The Origami King znajdziemy przegląd najważniejszych atrakcji gry: zwariowane lokacje, komiczną fabułę, minigierki i masę szalonych pomysłów.

Źródło: https://gamerant.com/paper-mario-the-origami-king-how-long-to-beat-complete-length-time-hltb-many-hours/

Tagi: Intelligent Systems Nintendo paper mario Paper Mario: The Origami King