redakcja PPE redakcja PPE 16.07.2020 12:37
GeForce RTX 2060 SUPER™ DUAL
968V

Konkurs! Stwórz komiks i wygraj kartę graficzną Palit GeForce® RTX 2060 SUPER™ DUAL

Drodzy Czytelnicy, zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia jest karta graficzna Palit GeForce® RTX 2060 SUPER™ DUAL. Zadanie polega na zrobieniu... komiksu.

Konkurs organizowany przy współpracy z morele.net.

Niektórzy z Was może pamiętają podobny konkurs organizowany przez nas w kwietniu - obecna odsłona ma bardzo podobne założenia. Tak że bądźcie spokojni, ponownie nie chodzi o narysowanie całego komiksu :).

Zadanie jest proste i polega na dorobieniu na screenie (screeny, których możecie użyć, znajdują się w Galerii; nie można korzystać z innych screenów) dymka komiksowego z dowolnym tekstem - im ciekawiej, tym lepiej. Autor może nadesłać albo pojedynczego screena, albo grafikę składającą się maksymalnie z 3 kadrów (screenów) - co ważne, dostępne screeny możecie dowolnie łączyć, jeśli uznacie, że da się stworzyć interesującą "historię" na 3 screenach np. z 3 gier - droga wolna :). Jeden uczestnik może wysłać maksymalnie dwie prace. 

Jury przy wyborze najlepszej pracy będzie kierowało się pomysłowością w zakresie doboru wymyślonego tekstu do tego, co dzieje się na screenie/screenach.

Wśród dostępnych zdjęć znajdziecie grafiki z gier, które wspierają techniki ray tracingu oraz/lub DLSS 2.0, m.in. Control, Cyberpunk 2077, Minecraft, Watch Dogs Legion, a także Death Stranding, które świeżutko zadebiutowało na PC-tach i jest do zgarnięcia w ramach akcji promocyjnej na morele.net. 

Nagrodą główną w konkursie jest karta graficzna Palit GeForce® RTX 2060 SUPER™ DUAL, która obsługuje ray tracing oraz technikę DLSS 2.0.

GeForce® RTX 2060 SUPER™ DUAL

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest PPE.pl.
2. Konkurs trwa od 16 do 21 lipca do 23.59 (decyduje data wpłynięcia maila na skrzynkę pocztową). 
3. Do wykonania pracy należy użyć tylko i wyłącznie screenów dostarczonych przez organizatora. Screeny dostępne są w Galerii umieszczonej w newsie konkursowym. 
4. Osoby chcące wziąć udział w konkursie powinny w terminie konkursu przesłać na adres mailowy

perez -at- ppe dot pl
maila zawierającego własnoręcznie wykonaną pracę konkursową. Screen (screeny) powinien zawierać dymek komiksowy z tekstem. Uczestnik może przesłać pojedynczego screena z tekstem lub stworzyć scenkę składającą się maksymalnie z trzech kadrów (screenów). W scence można użyć dowolnych screenów (tj. połączyć screeny z różnych gier) udostępnionych przez organizatora. 
5. Jeden uczestnik może przesłać maksymalnie dwie prace. 
6. Każdy uczestnik nadsyłając zgłoszenie, oświadcza, że jest twórcą danego komiksu, a próba oszustwa będzie skutkować krokami prawnymi.
7. W terminie do końca lipca na PPE.pl opublikowane zostaną wyniki konkursu. 
8. Organizator skontaktuje się z laureatem drogą mailową w odpowiedzi na maila, z którego nadesłano pracę konkursową.
9. Autor najlepszej pracy zostanie nagrodzony kartą graficzną Palit GeForce® RTX 2060 SUPER™ DUAL.

Tagi: GeForce konkurs nvidia