Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2020 16:31
Power Netflix
860V

Power od Netflix intryguje. Jamie Foxx i Joseph Gordon-Levitt w produkcji pełnej mocy

Netflix ujawnił zwiastun „Power”, czyli najnowszej produkcji, która już w sierpniu zawędruje na serwery. W głównego bohatera historii tym razem wcieli się Jamie Foxx i pierwszy zwiastun filmu wygląda dobrze.

„Power” to jedna z produkcji platformy Netflix, która trafi do widzów już w przyszłym miesiącu. Dotychczas otrzymaliśmy wstępną listę premier i na zestawieniu można łatwo wyróżnić kilka ciekawych tytułów, ale najnowszy film z Jamiem Foxxem może zaliczyć się do tego grona.

Opowieść zaprowadzi widzów na ulice Nowego Orleanu, gdzie pojawiła się tajemnicza pigułka, która wyzwala wyjątkowe moce. Pojawia się tutaj jednak duży haczyk: osoba nie wie, na jakie atrakcje może liczyć przed skorzystaniem ze specyfiku. Może to być wielka moc, kuloodporna skóra lub po prostu śmierć.

Sprawa nabiera rozpędu, gdy specyfik wpada w niepowołane ręce i Nowy Orlean jest niszczony przez falę zbrodni. Młody policjant (Joseph Gordon-Levitt) łączy siły z nastoletnią dilerką (Dominique Fishback) i byłym żołnierzem (Jamie Foxx), by wspólnymi siłami poradzić sobie z problemem.

Pełny zwiastun filmu zobaczycie poniżej. Sprawdźcie również nasze recenzje: „The Old Guard” i „Klątwa Ju-On: Początek”.

 

Źródło: YouTube.com

Tagi: film trailer netflix Power zwiastun