Nowości na PS4 z tego tygodnia. Sony reklamuje świeże gry i promocję na PS Store

News
4187V
Nowości na PS4 z tego tygodnia. Sony reklamuje świeże gry i promocję na PS Store
Bartosz Dawidowski | 15.07.2020, 09:05

Doczekaliśmy się zaskakująco mocnego wydawniczo tygodnia, biorąc pod uwagę realia wakacyjne. Na PS4 wskakuje kilka ciekawych gier, o czym przypomina Sony.

Przede wszystkim Sony postanowiło nam przypomnieć w najnowszym materiale wideo PlayStation Access o premierze  Ghost of Tsushima. Gra trafi ekskluzywnie na PS4 już w piątek, 17 lipca.

Kolejna gra reklamowana przez redakcję PlayStation Access to Warhammer 40,000: Mechanicus. W grze zmagamy się z oponentami w turowej mechanice walk. To wszystko w całkiem przyjemnej grafice. Tytuł wyląduje w dystrybucji cyfrowej na PS4 już w najbliższy piątek.

Na rynku pojawiło się już Rocket Arena od EA, o czym przypomina PlayStation Access w poniższym filmiku. Warto też pamiętać o nowej grze wydawanej przez Team17. Chodzi o Neon Abyss, które jest roguelike'iem, połączonym z tradycyjną, scrollowaną grą run'n'gun. Tytuł jest już dostępny do pobrania. Ostatnie z promowanych produkcji to Bounty Battle, bijatyka, która wskoczy do sprzedaży w czwartek (16 lipca) oraz Void Terrarium, czyli opowieść o robocie starającym się ochronić ostatniego człowieka na Ziemi. Tytuł jest tradycyjnym, turowym dungeon crawlerem.

Sony przypomina przy okazji nowości wydawniczych o promocji obowiązującej aktualnie na PS Store. Szczegóły na ten temat znajdziecie tutaj.

Źródło: własne

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper