Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2020 19:19
Outriders
572V

Outriders zapowiada „podróż w nieznane”. Zwiastun pokazuje nową grę People Can Fly

People Can Fly nie przestaje promować Outriders. Po dwóch wydarzeniach prezentujących grę, otrzymaliśmy dzisiaj ciekawy zwiastun zapowiadający historię. Polacy obiecują wielką opowieść, która zostanie rozbudowana o angażujący gameplay.

Twórcy Outriders stoją przed wyzwaniem, ponieważ chcą zaproponować swoją grę pod koniec 2020 roku i jest to zupełnie nowe IP, które trzeba odpowiednio sprzedać. To właśnie z tego powodu oglądaliśmy prezentację gry – wcześniej poznaliśmy między innymi piromantę oraz manipulanta.

Teraz jednak deweloperzy zaskoczyli, ponieważ zaproponowali zupełnie nowy zwiastun, który w ciekawy sposób przedstawia wydarzenia. Już wcześniej deweloperzy kilkukrotnie podkreślali, że opowieść w Outriders będzie bardzo istotna i teraz możemy spojrzeć na konkretny materiał.

Autorzy zapowiadają „podróż w nieznane” i przygotowana historia może zapewnić wiele godzin przyjemnego strzelania. Nie wszyscy są przekonani do koncepcji People Can Fly, jednak trzeba przyznać, że deweloperzy mają jedną wizję, którą chcą przekonać do siebie szerokie grono odbiorców.

Czy to się uda? Przekonamy się już wkrótce, jednak najnowszy zwiastun Outriders wygląda naprawdę nieźle i myślę, że propozycja może przekonać do siebie wielu fanów gatunku.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix