Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.07.2020 10:58
Halo 3
988V

Halo 3 już na PC. Gracze zachwycają się tytułem. Duża aktualizacja The Master Chief Collection

Halo: The Master Chief Collection cały czas się rozwija. Już dzisiaj dołącza do kolekcji Halo 3 w wersji pecetowej.

Halo 3 trafiło dzisiaj na PC. Halo: The Master Chief Collection doczekało się też na Xbox One i PC wielkiej aktualizacji. 

Na Steam Halo 3 wyceniane jest na 35,99 zł (w pakiecie Halo: The Master Chief Collection kupimy natomiast za 142,99 zł). Gra cieszy się wielką estymą na platformie Valve - 96% użytkowników, którzy już zaczęli zabawę w pecetowej wersji Halo 3, ocenia tytuł pozytywnie.

Jeśli chodzi o aktualizację Halo: The Master Chief Collection, to otrzymaliśmy dzisiaj 2 sezon zawartości - na PC oraz XOne. Pobrać trzeba w tym przypadku ok. 20 GB danych. Aktualizacja wprowadza tryb Forge do Halo: Reach, Halo 2 i Halo 3. W trybie Forge, w Halo 3, pojawia się szereg nowych funkcji, które nie występowały w pierwotnym wydaniu gry. W Halo 3 wprowadzono też Skull nazwany "Acrophobia", który pozwala na latanie. Aktualizacja naprawia też szereg bugów, występujących w Halo: Reach, Halo: Combat Evolved i Halo 2.

Poniżej możecie sprawdzić trochę gameplayu z pecetowej wersji Halo 3 (to pierwsze kilkanaście minut z kampanii gry) oraz działanie Acrophobii.


Źródło: https://www.gamespot.com/articles/halo-3-is-out-now-on-pc-alongside-big-mcc-update-o/1100-6479690/

Tagi: 343 Industries Bungie Software Halo 3 Halo: The Master Chief Collection Microsoft Game Studios