Weird West. RPG Akcji od autorów Dishonored na gameplayu z komentarzem

News
1245V
Weird West. RPG Akcji od autorów Dishonored na gameplayu z komentarzem
Bartosz Dawidowski | 13.07.2020, 12:57

O Weird West wiemy już od grudnia 2019 roku, ale długo musieliśmy czekac na większe dawki gameplayu z tej produkcji. W końcu możemy się przyjrzeć tytułowi stworzonemu przez autorów Dishored i Prey.

Weird West jest RPG-iem Akcji, nad którym pracuje były dyrektor kreatywny z Arkane Raphael Colantonio oraz Julien Roby, producent, który wcześniej wraz z Colantonio miał okazję pracować nad bardzo wysoko ocenianym i dobrze wspominanym Dishonored oraz nad rebootem Prey.

zDeweloperzy mówią o połączeniu w Weird West głębokich motywów roleplayowych i dużego realizmu świata przedstawionego. Autorzy podkreślają, że wszystkie czyny w grze są zapamiętywane przez NPC-ów i że wszystkie napotykane postacie można uśmiercić lub wejść z nimi w pokojowe interakcje.

Członkowie WolfeEye Studios opowiadają o Weird West w poniższym nagraniu. Podczas przygody zgromadzimy 5-osobową drużynę. Twórcy prezentują eksplorację i przede wszystkim walkę w świecie fantasy odwołującym się do klimatów Dzikiego Zachodu.

Kiedy zagramy w ten tytuł wydawany przez Devolver Digital? Niestety autorzy nie są jeszcze gotowi do podania konkretnej daty. Wiadomo, że tytuł zmierza na PC.

Źródło: własne

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper