Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.07.2020 10:45
Star Trek animacja
1179V

Star Trek: Lower Decks. Serial animowany od twórcy Ricka i Morty'ego na zwiastunie

Marka Star Trek doczeka się niedługo animowanego spinoffa. Dziś mamy okazję zobaczyć pierwszy raz na zwiastunie produkcję Star Trek: Lower Decks.

Star Trek: Lower Decks ma trafić do dystrybucji CBS All Access w USA dokładnie 6 sierpnia 2020 roku. Serial, nad którym pracuje ekipa Eye Animation Productions podejmuje oczywiście tematykę słynnego serialu science fiction. W animacji zobaczymy jednak wydarzenia w krzywym zwierciadle i z dominującym motywem humorystycznym. W serialu prześledzimy losy załogi statku kosmicznego USS Cerritos, w roku 2380.

Showrunnerem i producentem serialu został Mike McMahan, znany z opracowania scenariusza do komedii animowanej "Rick i Morty" oraz "Solar Opposites".

W pierwszym sezonie Star Trek: Lower Decks, który trafi do dystrybucji w CBS All Access 6 sierpnia, zobaczymy 10 odcinków. Nie wiadomo jeszcze, gdzie serial będzie można obejrzeć w Polsce.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/star-trek-lower-decks-zwiastun-serialu-animowanego-komedia-w-stylu-rick-i-morty-1594625463

Tagi: animacja rick i morty serial star trek