Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 11.07.2020 17:49
Alice: Asylum. American McGee prezentuje nowy wygląd Alicji
1328V

Alice: Asylum. American McGee prezentuje nowy wygląd Alicji

Alice: Asylum, czyli najnowsza odsłona cenionych gier przedstawiających pokręconą wizję pokręconej powieści powstaje, choć jeszcze trochę zajmie zanim będziemy mogli zabrać się za granie. W międzyczasie możemy zerknąć na model nowej Alicji.

Alice: Asylum powstaje, choć nie jest twórcom lekko. American McGee zdobył jednak uznanie graczy i krytyków przedstawiając nietuzinkową wizję znanych na całym świecie powieści. Seria nigdy nie miała lekko i od zawsze trafiała na znaczące przeszkody.

Zbyt wielu materiałów na ten moment nie ma. Większość z nich to szkice, ogólne koncepty, czy - tak jak w tym przypadku - model głównej postaci. Na efekt dotychczasowej pracy możecie zerknąć dzięki transmisji jaką przeprowadził ostatnio autor. Zapis znajdziecie poniżej.

W tym miejscu warto zaznaczyć, że nie jest to ostateczna wersja protagonistki i pewnie jeszcze niejeden szczegół ulegnie zmianie. Twórca stwierdził, że musi zadbać o odpowiedni poziom detali, aby przygotować Alice: Asylum na następną generację.

Jeśli nie macie czasu czy chęci na oglądanie całego materiału, prezentację modelu znajdziecie w 13, 27 i 56 minucie filmu. Oprócz samego modelu Alicji możemy też zerknąć na to, jak prezentować się będą (przynajmniej w przybliżeniu) przeciwnicy. Twórca 2 dni temu umieścił na swoim kanale film, na którym zaprezentował swoją dotychczasową pracę, jeśli chodzi o ten aspekt.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC2tMcqfia6N5BbZLEm0_85Q

Tagi: alice asylum american mcgee