Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.07.2020 09:35
The Crew 2 z ponad 20 nowymi pojazdami. Darmowa aktualizacja Summer in Hollywood
1099V

The Crew 2 z ponad 20 nowymi pojazdami. Darmowa aktualizacja Summer in Hollywood

The Crew 2 ma już na karku 2 lata, ale nadal jest wspierane przez Ubisoft. Tytuł dorobił się właśnie nowej aktualizacji, która wprowadza sporo świeżej zawartości.

"Summer in Hollywod" - tak nazywa się najnowsza aktualizacja The Crew 2. Co ważne - aktualizacja jest darmowa dla wszystkich posiadaczy gry.

Dzięki Summer in Hollywood możemy wskoczyć za stery kilku pojazdów ikonicznych w dziejach filmu (np. Ford Mustang Boss, Porsche 911 Carrera 45 i motocykl Kawasaki Ninja H2 Light Rider Edition). Summa summarum do gry wjeżdża ponad 20 nowych pojazdów.

Oprócz tego The Crew 2 otrzymuje w szóstej już darmowej aktualizacji zainspirowanej Hollywood świeże wydarzenia i wyzwania. Od 8 lipca co tydzień otrzymywać mamy porcję świeżych okazji do wykazania się w świecie gry.

Przypominam, że w czerwcu The Crew 2 obchodziło swoje drugie urodziny, oferując m.in. ciekawe samochody i motocykle w promocji. Poniżej możecie sprawdzić zajawkę opublikowanej już aktualizacji. Kolejny filmik przedstawia dokładnie wszystkie nowości.

Tagi: Ivory Tower The Crew 2 Ubisoft