Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.07.2020 22:34
tekken 7 dlc
1025V

Tekken 7 otrzyma kolejne DLC? Gracze znaleźli ciekawą wskazówkę

Katsuhiro Harada opublikował wiadomość, która poruszyła społeczność Tekkena. Gracze uważają, że deweloper przedstawił zajawkę przyszłego DLC i nawet zgadują nowego wojownika, który ma trafić do produkcji.

Od dawna czekamy na nowe informacje dotyczące Tekkena. Już ostatnio pojawiły się przecieki, które miały sugerować nadejście nowych rozszerzeń do bijatyki Bandai Namco, a najnowsza wiadomość opublikowana przez Katsuhiro Haradę podgrzała fanów uniwersum.

Ojciec serii Tekken opublikował tajemnicze zdjęcie z pokoju deweloperów. Na pierwszy rzut oka nie widzimy tutaj nic szczególnego, ale gracze dostrzegli ważny detal – po prawej stronie znajdziecie logo Matsuya Foods. Japońska sieć restauracji często pojawia się w serii Yakuza.

Część graczy jest przekonanych, że nie jest to przypadek, a Bandai Namco opracowuje już kolejne rozszerzenie, które pozwoli nam wcielić się w między innymi głównego bohatera uniwersum Yakuza. Kazuma Kiryu jest bez wątpienia ciekawą postacią, która mogłaby w dobry sposób odświeżyć zestawienie wojowników Tekkena.

Warto dodać, że wśród fanów Tekkena nie brakuje głosów, że choć faktycznie Bandai Namco wkrótce ogłosi plany na nowy sezon zawartości, to jednak deweloperzy pracują już nad pełnoprawną kontynuacją. Nowa bijatyka może zostać ujawniona jeszcze w tym roku.

Sprawdźcie również podsumowanie ostatniego sezonu.

Źródło: https://www.psu.com/news/tekken-7-kazuma-kiryu-guest-character-potentially-teased-by-katsuhiro-harada/

Tagi: Bandai Namco Tekken 7