Team Fortress 2 Classic dostępne z wieloma nowościami w finalnej formie

News
1300V
Team Fortress 2 Classic dostępne z wieloma nowościami w finalnej formie
Bartosz Dawidowski | 06.07.2020, 09:39

Team Fortress 2 to cały czas potęga, która obecnie notuje nawet wyższe wyniki zainteresowania na Steam, niż 5, 6 lat temu. Sporo osób cały czas modyfikuje ten tytuł.

W Team Fortress 2 potrafi się nadal bawić w jednym momencie po 90 a nawet 100 tysięcy graczy, korzystających ze Steam. Valve nadal co jakiś czas wspiera aktualizacjami Team Fortress 2 - ponad dekadę po premierze strzelanki. Niektórzy gracze uważają, że to jednak za mało, albo, że Valve poszło ze swoją grą w złym kierunku i biorą sprawy we własne ręce.

Tak jest z ekipą Eminoma, która przygotowała darmowy mod Team Fortress 2 Classic, w którym możemy znaleźć wg twórców "najlepsze elementy, które sprawiły, że gra cieszyła tak ogromną popularnością w latach 2008-2009". Chodzi o powrót klasycznych trybów, mechaniki rozgrywki itd.

Mod Team Fortress 2 Classic był dostępny we wczesnej formie od 2015 roku, ale dopiero teraz doczekał się finalnego wydania (wraz z aktualizacją The Death & Taxes na którą czekaliśmy ponad 3 lata, która wprowadza szereg nowości, o których możecie przeczytać tutaj). Dzięki temu możemy cieszyć się z nowych i ulepszonych trybów rozgrywki (VIP, Domination), 9 świeżych broni, ulepszonych Botów, wielu nowych map itd. Mod możecie pobrać z tego miejsca. Przed włączeniem moda należy zainstalować SourceSDK Base 2013 Multiplayer ze Steam.

Źródło: https://tf2classic.com/death_and_taxes/day4.php

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper