Iza Łęcka Iza Łęcka 06.07.2020 09:32
Outriders
910V

Outriders to „gotowy produkt”. Polacy pokażą jak powinny wyglądać pełne gry w dniu premiery

People Can Fly planuje udowodnić branży jak powinny wyglądać pełnoprawne produkty, które w dniu premiery zapewniają pełną wartość. Zgodnie z zapewnieniami, Outriders będzie grą, która od dnia debiutu zapewni pełnowartościowe wrażenia.

Twórcy Outriders coraz śmielej wypowiadają się o nowym tytule: ostatnio poznaliśmy kolejne szczegóły dotyczące produkcji. Temat sporej zawartości czekającej na graczy już w dniu premiery jest na każdym kroku podkreślany przez polskich deweloperów. Tym razem Bartek Kmita nieco śmielej wypowiedział się o kwestii, która od pewnego czasu jest poruszana przez przedstawicieli branży gier.

Dyrektor kreatywny Outriders w trakcie rozmowy z dziennikarzem VGC wspomniał o problemie współczesnych produkcji – za wysoką ceną niekoniecznie podąża zawartość, która satysfakcjonowałaby graczy:

„Bądźmy szczerzy: gry nie są super tanie, więc za pieniądze, które ludzie wydają, muszą otrzymać odpowiednią jakość. Gry, które są krótkie, ale wciąż za pełną cenę... Uważam, że to nie jest kierunek, w jakim branża powinna podążać.”

Deweloper uważa, że Outriders jest doskonałym przykładem praktyki, która za cel stawia sobie uczciwe podejście wobec graczy, zapewniając od początku pełnoprawny produkt, który zaoferuje wiele godzin zabawy:

„Jesteśmy dobrym przykładem, ponieważ staramy się dostarczyć nie 'grę jako usługę', ale gotowy produkt. Tworzymy produkcję, która naszym zdaniem będzie uczciwa dla graczy. Za pieniądze, które gracze wydają, otrzymają wiele godzin zabawy, a end-game pozwoli im jeszcze bardziej cieszyć się grą. I tego właśnie oczekuję od innych firm.”

Nie od dzisiaj wiadomo, że część zespołów w dniu premiery nie zapewnia pełnego doświadczenia, a decyduje się rozwijać produkcje poprzez liczne, niejednokrotnie bezpłatne, dodatki. Przez wielu graczy, którzy płacą pełną cenę za grę, to podejście może być odebrane jako niesprawiedliwe czy krzywdzące. Zgodnie z zapewnieniami, Outriders ma być innym doświadczeniem.

Sprawdźcie również nasze wrażenia z Outriders.

Źródło: https://gamingbolt.com/outriders-is-a-good-example-of-trying-to-deliver-a-finished-product-at-launch-says-developer

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix