Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.07.2020 19:09
PSX Extreme: Jaki telewizor do PS5 i Xbox Series X?
2190V

PSX Extreme: Jaki telewizor do PS5 i Xbox Series X?

W najnowszym numerze PSX Extreme znajdziecie tekst, który może zainteresować wielu naszych czytelników. Dżujo wziął na warsztat najlepsze TV do next-genów i przedstawia szczegółowe informacje dotyczące telewizorów.

Już pod koniec roku wielu graczy stanie przed wyborem konsoli nowej generacji, ale mając już odpowiedni sprzęt trzeba będzie również zadbać o porządny telewizor. Sony oraz Microsoft zaoferują piękną oprawę oraz niespotykaną na aktualnej generacji płynność animacji, więc niezbędne będzie posiadanie dobrego TV.

Redakcja PSX Extreme postanowiła zmierzyć się z tematem – jaki TV wybrać do PlayStation 5 i Xboksa Series X? Zadanie nie było łatwe, ale Dżujo sprawdził wszystkie topowe modele, by odpowiedzieć graczom na trudne pytanie i pomóc im w wyborze najlepszego telewizora.

Jak celnie dostrzega dziennikarz PSX-a – premiera nowego PlayStation i kolejnego Xboksa to świetna szansa dla producentów telewizorów, ponieważ korporacje mogą prześcigać się w zaoferowaniu graczom najlepszych wrażeń.

Jeśli stoicie właśnie przed wyborem telewizora, to na pewno warto zapoznać się z najnowszym PSX Extreme, gdzie znajdziecie kompletne informacje, które przygotują Was na nową generację. Wszystkie szczegóły numeru (wraz ze wstępniakiem Rogera) znajdziecie tutaj.

Numer jest już dostępny w kioskach, a na witrynie wydawcy znajdziecie wersję PDF.

PSX Extreme - jaki TV do next-genów

Tagi: jaki telewizor playstation 5 ps5 psx extreme Xbox xbox series x