Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2020 11:29
Figurka Aloy Horizon
1778V

Figurki z Horizon: Zero Dawn za ponad 4000 zł. Piękne dzieła Prime1 Studio zaprezentowane

Aloy wróciła w światła jupiterów. Niedawno zapowiedziano, że Horizon Forbidden West trafi na PS5, co pogrzało znów atmosferę wokół całej marki. Z zainteresowania dziełem Guerrilla Games postanowiła skorzystać firma Prime1 Studio.

Prime1 od lat specjalizuje się w tworzeniu niesamowicie szczegółowo wykonanych figurek (a właściwie to "statuetek", ze względu na rozmiary przedmiotów). Nie inaczej jest przy okazji najnowszych dzieł Prime 1, które podejmują motywy z Horizon Zero Dawn.

Firma zaprezentowała w pełnej krasie dwie swoje najnowsze statuetki - Aloy kosztującą ok 4400 złotych i Nękacza za ponad 4600 złotych.

Figurka Aloy mierząca z cokołem aż 73 cm doczekała się prezentacji wideo i szeregu zdjęć, które znajdziecie poniżej. Podobne materiały otrzymaliśmy w przypadku Nękacza, który mierzy ze "skałką", na którą się wspina, prawie 68 cm. Wszystkie opublikowane zdjęcia znajdziecie poniżej w naszej galerii.

Na premierę rzeczonych figurek, jak zwykle w przypadku Prime 1, trzeba trochę poczekać. Firma zacznie wysyłać Nękacza i Aloy dopiero we wrześniu 2021 roku. Już teraz uruchomiono jednak możliwość składania zamówień.

Oprócz figurek z Horizon: Zero Dawn firma ujawniła też równie ciekawe dzieło z Persona 5. To oczywiście główny bohater tego znakomitego jRPGa.

Źródło: Prime1 Studio

Tagi: aloy figurki horizon prime 1 Prime1