Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.07.2020 10:06
PS Store PS4 nowości
1015V

Nowości na PS4 z tego tygodnia. Sony reklamuje premiery i promocję

Po bardzo mocnym tygodniu, w którym doczekaliśmy się wydania The Last of Us 2 przychodzi pora na trochę spokojniejszy okres wydawniczy. Nie znaczy to jednak, że na PS4 nie wpadną ciekawe produkcje.

Przede wszystkim coś ciekawego dla siebie mogą znaleźć fanów tradycyjnych RPG-ów w japońskim stylu. Chodzi o premierę Little Town Hero, nad którym pracowało studio Game Freak. W grze występuje ciekawy system turowych starć, w którym pomysły głównego bohatera, wyrażane przez różne symbole i ikony, wykorzystywane są do atakowania oponentów.

Kolejna nowość z tego tygodnia, która wskakuje na PS4 to horror utrzymany w humorystycznej konwencji, czyli Goosebumps: Dead of Night. W grze ukazywanej z perspektywy FPP pojawiają się łamigłówki i wyzwania, które kojarzą się z klasycznymi przygodówkami.

Na PS Store opublikowano już również Wolfenstein: Alt History Collection. To kompilacja z następującymi odsłonami Wolfensteina:

  • Wolfenstein: The Old Blood
  • Wolfenstein II: The New Colossus
  • Wolfenstein: Youngblood
  • Wolfenstein: The New Order

Cena takiego pakietu na PS Store to 379 zł.

Last but not least - Sony przypomina o aktualnych promocjach obowiązujących na PS Store. Przecenione gry znajdziecie w tym miejscu.

Tagi: ps store ps4 ps4 pro Sony