Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 20:21
Crysis Remastered
3410V

Crysis Remastered na pierwszym porównaniu. Gra zbiera mieszane opinie

Jutro odbędzie się prezentacja Crysis Remastered, ale Microsoft zdradził kompletne informacje o grze, więc możemy nawet spojrzeć na pierwsze porównanie. Odświeżona produkcja zbiera jednak mieszane opinie, ponieważ fani liczyli na znacznie ładniejszą produkcję.

Crytek wczoraj zapowiedział pokaz pierwszego zwiastuna Crysis Remastered, a już z samego rana mogliście go zobaczyć na naszej stronie. Twórcy mają duży problem z przeciekami, a gracze chętnie zestawiają nowe wydanie z oryginalnym Crysisem.

Bez zaskoczenia – pierwsze opinie są na temat pozycji bardzo mieszane. Crysis Remastered w wielu miejscach wygląda lepiej (szczególnie widać to na screenach), ale produkcja nie oferuje jakości, którą oczekiwało część fanów marki. Nie powinniśmy jednak liczyć na więcej po zwykłym „remasterze”.

Trudno powiedzieć, czy powinniśmy się przygotowywać na większą prezentację Crysis Remastered, ale trudno sobie wyobrazić, by jutro Crytek pokazał dzisiejszy zwiastun. Będzie to po prostu zabawne, jednak w zasadzie dzisiejsza cisza nie wygląda lepiej. Mam wrażenie, że deweloperzy powinni przyspieszyć pokaz produkcji i pokazać większy materiał.

Crysis remastered porównanie

Źródło: YouTube + Twitter: AllGamesDelta_

Tagi: Crysis Remastered Crytek porównanie