Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2020 11:41
City Eye
350V

City Eye to symulator miejskiego monitoringu. Darmowy prolog i zwiastun polskiej gry

Kolejna polska firma ma bardzo ciekawy pomysł na gameplay! W nadciągającej produkcji City Eye wcielimy się w operatora... monitoringu miejskiego.

Tytuł możecie już sprawdzić w wersji demonstracyjnej osobiście. Wystarczy zajrzeć na Steam i pobrać "City Eye: Prologue", czyli początkowe scenariusze z szykowanej polskiej produkcji.

Wiemy już, że City Eye trafi do cyfrowej dystrybucji w II połowie 2020 r. Ultimate Games SA zapowiedziało w komunikacie prasowym, że w późniejszym terminie ten "symulator monitoringu" prawdopodobnie trafi również na konsole.

Poniżej lista najważniejszych atrakcji z City Eye, które wydawca wymienia w swoim komunikacie prasowym:

"Znajdź zagrożenie, śledź kryminalistów, monitoruj ich poczynania, rób zdjęcia oraz sprawnie nawiguj służby na miejsce zdarzenia. Uważne zbieranie informacji pozwoli na sprawne reagowanie na niebezpieczeństwo.

Jako operator staniesz naprzeciwko takich wyzwań jak:

  •     niszczenie mienia,
  •     pożar,
  •     ucieczka pojazdem,
  •     kradzież samochodu
  •     terroryzm.

To od Ciebie zależy bezpieczeństwo obywateli miasta! City Eye prezentuje wymodelowane miasto z setkami kamer, którego spora część mieszkańców jest na bakier z prawem. Czujność, refleks oraz sprawny przesył informacji pozwoli Ci na przywrócenie ładu i porządku"

Warto przy okazji sprawdzić inną, bardzo pomysłową polską produkcję w podobnym stylu. Chodzi o Urban Flow.

Źródło: https://store.steampowered.com/app/759080/City_Eye/

Tagi: city eye pc polska Steam