Przemysław Małecki Przemysław Małecki 29.03.2012 12:15
Nie będzie FIFA EURO 2012?
1909V

Nie będzie FIFA EURO 2012?

I nie chodzi tutaj o odwołanie Mistrzostw Europy w piłce nożnej z uwagi na nieukończone remonty i budowy stadionów. Ranga zawodów w Polsce i Ukrainie najwyraźniej jest tak znikoma, że Electronic Arts postanowił nie wydawać gry z tej okazji, ale w zamian za to...

xxxxx

...otrzymamy 24 kwietnia DLC dla podstawowej wersji FIFA 12 (PC, PS3 i X360), które odwzoruje składy 53 drużyn biorących udział w EURO 2012 i wszystkie 8 stadionów, przygotowywane na tę okazję. Ponadto zostanie dodany nowy tryb rozgrywki "Expedition Mode", w którym otrzymamy możliwość budowania składu i rywalizacji z innymi graczami online. Jak dla mnie to uczciwy deal, który nie wymusza od nas zakupu zupełnie nowej gry, aby doświadczyć wrażeń z piłkarskiego święta. Pytanie tylko jaka będzie cena tegoż dodatku?

 

Poniżej treść oficjalnej notki prasowej:

 

 

 

"Poprowadź reprezentację biało-czerwonych do zwycięstwa w mistrzostwach EURO 2012 w jedynej licencjonowanej grze UEFA EURO 2012™, będącej dodatkiem do EA SPORTS™ FIFA 12.
 
EA SPORTS UEFA EURO 2012™ pozwala przeżyć te niezwykłe emocje i poczuć prawdziwą rywalizację towarzyszącą Mistrzostwom Europy.
 
W grze występują wszystkie 53 drużyny narodowe, zrzeszone w UEFA. Do dyspozycji graczy zostały oddane wszystkie stadiony, na których w czerwcu zostaną rozegrane oficjalne mecze Mistrzostw w Polsce i na Ukrainie. W polskiej wersji językowej rozgrywkę komentować będą Dariusz Szpakowski oraz Włodzimierz Szaranowicz, którzy są doskonale znani fanom piłkarskiej serii FIFA.
 
Rywalizuj swoją ulubioną drużyną narodową przeciw innym krajom, przejdź przez fazę grupową, ćwierćfinały i półfinał, aż do wielkiego meczu finałowego, w którym masz szansę sięgnąć po puchar mistrza UEFA EURO 2012™. Nowy tryb Expedition, zaprojektowany specjalnie dla dodatku UEFA EURO 2012 pozwala graczom wcielić się w trudną rolę piłkarskiego selekcjonera narodowej reprezentacji. Wybranie ulubionego składu, obranie właściwej taktyki to główne zadania gracza w tym trybie. Gracze będą mogli zarządzać i rywalizować własną wersją drużyny narodowej przeciwko innym europejskim jedenastkom."
 
UPDATE: Ujawniono ceny dodatku. 16 funtów dla PS3, 1800 Microsoft Points dla Xboksa 360 i 2500 FIFA Points dla PC.

Tagi: EA Sports Electronic Arts fifa 12 fifa euro 2012