Iza Łęcka Iza Łęcka 23.06.2020 10:51
The Last of Us 2 Ellie
5735V

Twórcy The Last of Us 2 stworzyli fałszywą scenę na potrzeby zwiastuna. W grze widzimy inne wydarzenia

Naughty Dog nie może mówić o łatwej kampanii marketingowej The Last of Us 2, choć deweloperzy mieli plan na zaskoczenie graczy pod wieloma względami. W jednym ze zwiastunów zobaczyliśmy scenę, która została inaczej rozwinięta w grze. [UWAGA! SPOILER]

W dalszej części wiadomości znajduje się spoiler dotyczący The Last of Us 2. Jeśli jednak nie graliście jeszcze w grę i macie problem z poznawaniem podobnych informacji: nie czytajcie dalej i nie oglądajcie załączonego filmu.

[SPOILER]

W jednym ze zwiastunów The Last of Us 2 pojawiła się scena, podczas której zobaczyliśmy Joela. Dla sympatyków gry Naughty Dog był to jasny sygnał, że główny bohater pierwowzoru pojawi się w kontynuacji, odgrywając w niej znaczącą rolę – Joel powiedział: „Myślisz, że pozwolę Ci to zrobić samej?”, sugerując tym samym, że będzie on współpracować z Ellie i pomoże jej w misji.

Wspomnianej sceny nie zobaczyliśmy jednak w The Last of Us 2. Choć początek jest identyczny (ktoś chwyta Ellie), po kilku sekundach oczom graczy ukazuje się przyjaciel protagonistki. Do pomocy i wsparcia Ellie w niebezpieczeństwie przystępuje inna osoba.

Naughty Dog chciało wykorzystać element zaskoczenia, który możemy dobrze kojarzyć również z materiałów z filmów Marvel Cinematic Universe. W przypadku gry na PS4 – przecieki zniszczyły plan deweloperów.

Źródło: https://www.kotaku.com.au/2020/06/last-of-us-2-fake-scene-naughty-dog/

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II