Roger Żochowski Roger Żochowski 19.06.2020 01:38
Lost in Random - nowa, mroczna gra od Zonica zapowiedziana na EA Play
542V

Lost in Random - nowa, mroczna gra od Zonica zapowiedziana na EA Play

Jedną z niespodzianek nocnego pokazu EA była zapowiedź mrocznej przygodówki - Lost in Random - która na pierwszy, drugi i trzeci rzut oka przypomina Nightmare Before Christmas Tima Burtona. 

Głowna bohaterką jest mała dziewczynka o wielkim sercu, która trafia do mrocznego świata, w którym rządzi chaos a wszystko podporządkowane jest pewnej kostce, która decyduje nawet o takich rzeczach jaki jest Twój ulubiony kolor.

A co jeśli wspomniana dziewczynka namiesza w tym świecie pojawiając się z drugą kostką i razem z nią spróbuje zmienić świat? Niebezpieczna podróż po świecie, który wydaje się żywcem wyjęty ze świata Nightmare Before Christmas. Czekają nas starcie z karykaturalnymi postaciami, czy choćby wielką żabą. 

W mrocznym królestwie, w którym los każdego obywatela zależy od rzutu kostką wyruszymy w podróż w skórze wspomnianej Even i jej pomocnika imieniem Dice. Zrzucić klątwę z miasta Random będziemy mieli okazję w przyszłym roku na na PlayStation 4, Xbox One, Switch i PC na platformach Origin i Steam. 

Tagi: