Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.06.2020 01:24
It Takes Two to nowa gra twórców A Way Out
876V

It Takes Two to nowa gra twórców A Way Out

Josef Fares na początku tego tygodnia zapowiedział prezentację nowej gry studia Hazelight na EA Play Live 2020, więc mogliśmy mieć pewność, że tytuł zostanie ujawniony. Deweloperzy kolejny raz chcą zauroczyć świat za pomocą ciekawej rozgrywki.

Hazelight kilka lat temu zapewniło graczom Brothers: A Tale of Two Sons, jednak to A Way Out osiągnęło spektakularny sukces. Produkcja została doceniona przez graczy, a nawet otrzymała bardzo dobre oceny. Twórcy zaskoczyli świat prezentując nietypową formę rozgrywki, ponieważ projekt oferuje gameplay nastawiony wyłącznie na kooperacje.

It Takes Two to nowa gra twórców A Way Out

It Takes Two to kolejny projekt Josefa Faresa, który został przedstawiony jako „innowacyjna kooperacyjna przygoda”, w której wyjątkowo zróżnicowana rozgrywka i emocjonalne opowiadanie historii przeplatają się w fantastycznej podróży. Premiera tytułu odbędzie się w 2021 roku.

"It Takes Two to szalony, piękny świat, inny od wszystkiego, co widzieliście w całym swoim życiu. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy doświadczą magii naszej gry kooperacyjnej, która różni się od wszystkich założeń gatunku, których gracze zwykle oczekują od gry platformowej". - Josef Fares, założyciel Hazelight Studios.

Tagi: EA Play Live 2020 Electronic Arts Hazelight Josef Fares