Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2020 11:54
Ghostrunner
1066V

Ghostrunner może być początkiem większej marki. Polska cyberpunkowa gra z dodatkowym wsparciem wydawcy

Tworzony przez polskie studio Ghostrunner wywołuje wielkie emocje i duży entuzjazm graczy, którzy mieli już okazję spróbować gameplayu w demie. Tym razem pojawiła się kolejna, dobra wiadomość dla rodzimego projektu.

Okazuje się, że One More Level udało się podpisać umowę wydawniczą z 505 Games. Dzięki temu Ghostrunner otrzyma dodatkową, konkretną akcję promocyjną i wsparcie finansowe ze strony włoskiej firmy, która będzie współpracować z dotychczasowym wydawcą gry.

Polscy deweloperzy już teraz mówią, że Ghostrunner może przerodzić się w większą markę, jeśli cyberpunkowa produkcja nastawiona na błyskawiczną akcję odniesie sukces.

Ghostrunner zrobił ostatnio bardzo dobre wrażenia na wydarzeniu Future Games Show. Polska gra, która zmierza na PS4, PC i XOne (cały czas czekamy na dokładny termin premiery - gra ma trafić do sprzedaży jeszcze w tym roku), doczekała się świeżego gameplayu, który znajdziecie poniżej.

"Od czasu zapowiedzi gry w sierpniu 2019 roku poziom zainteresowania marką Ghostrunner nieustannie rośnie, pokonując kolejne, wcześniej wyznaczone granice w szybkim tempie. Co naturalne, pociąga to za sobą oczekiwania graczy i mediów wobec tego tytułu, ale i zespołu. Dlatego nieustannie stawiamy przed sobą ambitne cele produkcyjne, nie tracąc jednocześnie tak istotnej spójności w wizji gry, ale i pasji z jej tworzenia. Dzięki temu możemy, jak miało to miejsce na początku maja, prezentować wysokiej jakości zapowiedzi tego, czego gracze mogą spodziewać się w pełnej wersji Ghostrunnera. Jednocześnie możemy efektywnie reagować na ich potrzeby tak, by miało to wartość dla nich, ale i dla samego tytułu" - powiedział Szymon Bryła, szef zespołu ONE MORE LEVEL S.A. 

„Zyskując współwydawcę tej klasy, co 505 GAMES, wszyscy otrzymujemy szansę na jeszcze lepszą sprzedaż, ale również, na długoterminowy rozwój marek Ghostrunner i One More Level.” - dodał Łukasz Górski, członek zarządu ONE MORE LEVEL S.A.


Źródło: http://www.newconnector.pl/one-more-level-bedzie-miala-znanego-wspolwydawce-dla-gry-ghostrunner

Tagi: All in! Games Ghostrunner One More Level