Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2020 10:16
Archive film kino
3026V

Archive zadebiutuje w kinach. Mocny zwiastun thrillera science fiction

Jeśli lubicie dojrzałe klimaty science fiction, to warto byście zwrócili uwagę na film "Archive". Zapowiada się kawał dobrego kina.

Film "Archive", w którym występuje Theo James (znany z ról w "Golden Boy", "Underworld" i "How it Ends"), trafi do amerykańskich kin w lipcu 2020 r. Vertical Entertainment, które przejęło prawa do dystrybucji dzieła w USA, zapowiedziało, że "celuje" w termin kinowej premiery 10 lipca 2020 r. Plany firmie mogą pokrzyżować tylko wielkie sieci kinowe, które w USA nie spieszą się z otwieraniem swoich podwojów.

Akcja w "Archive" odbywa się w 2038 roku. W filmie śledzimy pracę George'a Almore'a (w którego wcielił się Theo James), który prowadzi zaawansowane prace nad androidami ze Sztuczną Inteligencją. Naukowiec oprócz rozwoju technologicznego ma też swój prywatny, ukryty motyw działań: chce stworzyć kopię ukochanej partnerki, która umarła jakiś czas temu. 

"Archive" wygląda bardzo ciekawie na opublikowanym zwiastunie. Możliwe, że będziemy mieć tu do czynienia z niespodziewanym hitem gatunku sci-fi. Niestety nie wiadomo jeszcze nic na temat dystrybucji obrazu w Polsce.

Źródło: https://deadline.com/2020/04/theo-james-archive-movie-release-date-vertical-entertainment-1202922165/

Tagi: archive film kino sci-fi science fiction