Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.06.2020 09:49
Coreupt
1370V

Coreupt. Bijatyka na PS5 i XSX z pierwszym gameplayem

Istnienie bijatyki Coreupt zostało już ujawnione w zeszłym roku. Dopiero teraz jednak autorzy potwierdzili, że tytuł zmierza nie tylko na PC, ale również na PS5 i Xbox Series X. Na dodatek opublikowano świeży gameplay.

Podczas wydarzenia Guerrilla Collective ujawniono, że Coreupt zmierza również na PlayStation 5 i Xbox Series X. Możemy już zatem mówić w przypadku tej bijatyki, że to tytuł next-genowy pełną gębą.

Czy przekłada się to na przełom graficzny w gatunku mordoklepek? Niestety pierwszy gameplay pokazuje, że nie. W tytule śmigającym na Unreal Engine 4 raczej próżno szukać efektów wizualnych, których nie widzielibyśmy na obecnej generacji konsol.

Zespół Rogue Games obiecuje bardzo głęboki i satysfakcjonujący system walki, który będzie konkurował z najlepszymi przedstawicielami gatunku. Niestety deweloperzy nie podali jeszcze dokładnej daty premiery Coreupt. Póki co mówi się o możliwym wydaniu produkcji w 2021 roku, ale nic nie zostało jeszcze potwierdzone. Wiadomo natomiast, że gra oferowana będzie w formule free-to-play na PS5, Xbox Series X i PC. Liczyć się będzie trzeba zatem z obecnością w niej mikrotransakcji.

Źródło: https://nerd4.life/2020/06/14/coreupt-a-new-look-at-the-gameplay-of-fighting-games-nextgen-for-pc-ps5-and-xbox-series-x/

Tagi: bijatyka coreupt PS5 Xbox Series X XSX