Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 14.06.2020 10:42
Serial Cleaner doczeka się kontynuacji. Twórcy udostępnili zwiastun
427V

Serial Cleaner doczeka się kontynuacji. Twórcy udostępnili zwiastun

Serial Cleaners to kontynuacja niezależnej gry o czyszczeniu miejsc zbrodni. Deweloperzy z polskiego studia Draw Distance pokazali pierwszy zwiastun i podali przybliżoną datę premiery.

Serial Cleaners jako kontynuacja indyczego hitu sprzed blisko trzech lat zakończyła prezentację Future Games Show. Tym razem akcja gry rozegra się w Nowym Jorku lat 90 i tak samo jak w poprzedniku, naszym celem będzie sprzątanie miejsc zbrodni. W lipcu 2017 roku dostarczyliśmy Wam recenzję, w której Igor stwierdził, że to bardzo udana produkcja.

Twórcy zamierzają czerpać sporo inspiracji z dorobku tamtego okresu, więc możemy liczyć na nawiązania do twórczości Quentina Tarantino, czy ogólnie mówiąc filmów klasy B. Druga część wprowadzi małą nowość, bo teraz zamiast jednej postaci do dyspozycji oddane będzie 4 bohaterów, z czego każdy charakteryzować się będzie innym zestawem umiejętności i stylem. Poniżej znajdziecie krótki zwiastun, w którym jest mała próbka rozgrywki.

W przeciwieństwie do pierwowzoru tutaj czeka nas trójwymiarowa oprawa wizualna w rzucie izometrycznym. Nie wiadomo jeszcze kiedy dokładnie Serial Cleaners się pojawi, ale ma to być przyszły rok. Dostępne mają być wersje na PlayStation 4, Xboxa One, Nintendo Switch oraz PC. W przyszłości, jak informują sami twórcy, gra być może trafi na konsole następnej generacji.

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCo1Z1imk8O9q0JU94lfZU6A

Tagi: Draw Distance serial cleaners trailer zwiastun