Black Desert z gigantycznym nowym regionem i masą atrakcji. Aktualizacja Margoria na konsolach

News
966V
Black Desert z gigantycznym nowym regionem i masą atrakcji. Aktualizacja Margoria na konsolach
Bartosz Dawidowski | 11.06.2020, 12:22

Black Desert cały czas się prężnie rozwija. W marcu konsole (PS4 i XOne) dorobiły się wsparcia cross-playowego, dzięki któremu możemy bawić się wspólnie z posiadaczami innych platform. Tym razem znacznie rozrasta się środowisko z gry.

Black Desert dorobiło się wielkiej aktualizacji na PS4 i XOne, która wprowadza do gry ogromny region Margoria, znany już wcześniej z wersji pecetowej.

Świeży obszar znajduje się północnym zachodzie od głównego kontynentu Black Desert. Margoria to przepastny ocean, w którym skrywa się masa nowych stworzeń, z którymi możemy się zmierzyć. Dzięki wprowadzeniu regionu rozmiary świata Black Desert (które jeszcze przed aktualizacją były potężne) zwiększają się o połowę a gra dorobiła się m.in. nowych portowych miasteczek i masy świeżych questów.

Ocean możemy eksplorować na pokładzie okrętu (który możemy sami skonstruować dzięki wzbogaconym mechanizmom rzemieślniczym) lub schodząc pod wodę ze specjalnym ekwipunkiem, stworzonym do tego celu.

Przypominam, że Black Desert wspiera od marca rozgrywkę crossplayową.


Źródło: https://www.thexboxhub.com/the-world-of-black-desert-doubles-in-size-as-the-great-ocean-of-margoria-region-arrives/

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper