Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.06.2020 16:53
Bill & Ted Face The Music
815V

Bill & Ted Face The Music na zwiastunie. Keanu Reeves i Alex Winter powracają do znanej komedii

Keanu Reeves i Alex Winter ponownie wcielą się w Billa i Teda. Najnowsza komedia w reżyserii Deana Parisota otrzymała zwiastun, który na pewno zainteresuje fanów tego świata. Zobaczcie materiał i przygotujcie się na premierę.

Warner Bros. opublikowało dzisiaj zwiastun „Bill & Ted Face The Music”, czyli trzeciej części znanej komedii, której pierwsza odsłona zadebiutowała w 1989 roku, a kontynuacja trafiła do kin w 1991 roku. W rolach głównych ponownie powrócą Keanu Reeves i Alex Winter.

W najnowszej historii Bill i Ted będą musieli zmierzyć się z codziennością dorosłych, gdy na ich barki zostanie zrzucony problem ratowania świata. Tylko ich piosenka może uratować planetę oraz nawet cały wszechświat.

Prace nad historią trwały od 1 lipca 2019 roku do 24 sierpnia 2019 roku i w następnym kroku rozpoczęła się postprodukcja. Twórcy nie musieli radzić sobie ze znanymi problemami, ponieważ przygotowanie filmu zostało zakończone przed wybuchem pandemii.

Według dostępnych danych, przygotowanie „Bill & Ted Face The Music” kosztowało zaledwie 25 mln dolarów, a premiera odbędzie się 21 sierpnia.

Zapraszamy także na tekst Dawida o najbardziej wyczekiwanych filmach, które mogą postawić kina na nogi oraz przeczytajcie recenzję serialu „Fleabag”.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Bill & Ted Bill & Ted Face The Music trailer warner bros. zwiastun