Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 07.06.2020 17:53
Nie czas umierać przeciek fabuły
1966V

Nie czas umierać. Przeciek zdradza ważne szczegóły fabuły nowego filmu z agentem 007

Najnowszy film z agentem 007 będzie ostatnim, w którym wystąpi Daniel Craig, a na jego miejsce ma wskoczyć ktoś zupełnie inny, czego w pewnym stopniu obawiają się fani marki. [News zawiera spoilery]

No dobrze, skoro zostaliście już ostrzeżeni i doskonale rozumiecie to, że dalsze czytanie tego newsa wiąże się z poznaniem szczegółów dotyczących fabuły 25. filmu z cyklu 007, możemy zabrać się do analizy wycieku.

A trzeba sobie jasno powiedzieć, że wyciek jest naprawdę poważny i ktoś z ekipy filmowej będzie musiał za to słono zapłacić, albowiem do Sieci trafiły materiały dotyczące włoskiej części planu filmowego nowego Bonda i co gorsza, ktoś wystawił je na sprzedaż na Ebay-u. W związku z tym jeśli nie chcecie sobie za bardzo wszystkiego zaspoilerować, musicie uważać na wszystkie materiały aż do listopadowej premiery.

Według przecieku w najnowszym Bondzie poznamy następczynię Daniela Craiga, którą będzie Lashana Lynch - grana przez nią postać imieniem Naomi będzie zatem nową agentką 007, a towarzyszyć jej będzie 5-letnia dziewczynka imieniem Mathilde. Bojową partnerką Naomi ma zaś być Madeleine grana przez znaną z poprzedniego Bonda i Death Stranding,  urocza Léa Seydoux.

Ponadto jeden z współpracujących z Jamesem Bondem agentów CIA, niejaki Ash, będzie wspólnikiem w zbrodni Ramiego Maleka i dokona zdrady na wiernym słudze Jej Królewskiej Mości. Zgodnie z nowym rozkładem premier, No time to die zadebiutuje w kinach w listopadzie.

Źródło: https://www.hindustantimes.com/hollywood/possible-no-time-to-die-plot-leaks-reveal-crucial-details-about-daniel-craig-s-james-bond-film-tease-5-year-old-girl-s-presence/story-ousoIL3cWW81SAkwZYn0bI.html

Tagi: