Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.06.2020 15:26
Black Book to ciekawe RPG w słowiańskich klimatach. Produkcja ufundowana na Kickstarterze
630V

Black Book to ciekawe RPG w słowiańskich klimatach. Produkcja ufundowana na Kickstarterze

Black Book doczekało się zakończenia zbiórki na Kickstarterze. To nietuzinkowo prezentujące się RPG w słowiańskich klimatach, wyprodukowane przez rosyjskie studio Morteshka.

Black Book zostało zapowiedziane na początku tego roku. To w założeniu dość nietypowy miks karcianki z RPG w słowiańskich klimatach. Zbiórka na kickstarterze rozpoczęła się 6 maja tego roku. Celem twórców było uzbieranie 35 000 dolarów, co zakończyło się sukcesem.

W niecały miesiąc twórcy uzbierali nie tylko oczekiwaną kwotę, ale uzbierali też na realizację dodatkowych celów - zainteresowani produkcją wpłacili łącznie ponad 150 tysięcy dolarów. Dzięki temu w Black Book pojawią się nowi towarzysze i znacznie więcej nagranych kwestii głosowych. Gra wyląduje nie tylko na Steamie, ale również na PlayStation 4, Xboxie One i Nintendo Switchu.

Na ten moment nie zapowiedziano polskiej wersji językowej. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale ta ma nastąpić w tym roku. Jeśli chcecie sprawdzić jak gra prezentuje się w akcji, możecie pobrać wersję demonstracyjną, dostępną na Steamie. Zbiórka jeszcze trwa i jeśli twórcy uzbierają na kolejne cele, po premierze pojawi się DLC. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun, a pod tym adresem znajduje się kickstarterowa strona gry.

 

Tagi: Black Book HypeTrain Digital Morteshka