Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.06.2020 13:58
Half-Life: Alyx P.T Mod
762V

Half-Life: Alyx. Mod przerabia grę na słynne demo P.T

Gdy Konami zapowiedziało słynne już demko pod tytułem P.T, mało kto spodziewał się, że będzie to zajawka najlepszej gry, która nigdy już nie powstanie. Jednakże mimo zamiatania tematu pod dywan przez Japończyków, fani nie zapomną skasowanego Slient Hills.

Jeden z modderów znanych ze sceny gry Garry's Mod pod pseudonimem AmbientDruth, zdecydował się przenieść kultowy już Playable Teaser na silnik Source 2, a konkretniej rzecz ujmując, na środowisko Half-Life: Alyx.

Ta niezwykle rewolucyjna produkcja na gogle wirtualnej rzeczywistości niesie ze sobą masę świetnych rozwiązań, które modderzy mogą wziąć pod swoje skrzydła i rozwijać w dowolnym kierunku, tworząc naprawdę imponujące modyfikacje do hitu Valve. 

Jednym z najnowszych takich dzieł jest dostępny już od paru dni na Steam mod PT, który w zaskakująco wierny sposób odtwarza demko dostępne niegdyś wyłącznie na PlayStation Store. Znajdziecie tu całe oryginalne udźwiękowienie, projekt lokacji, zagadki oraz historię, a wszystkiego tego doświadczymy w niepowtarzalny sposób dzięki wirtualnej rzeczywistości.

Źródło: https://www.dualshockers.com/half-life-alyx-pt-level-mod/

Tagi: Half-Life: Alyx Valve Valve Corporation