Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.06.2020 15:41
Total Annihilation: Commander Pack za darmo
2368V

Total Annihilation: Commander Pack za darmo. Ceniony RTS dla wszystkich

Total Annihilation: Commander Pack to kolejna produkcja, którą możecie w tym tygodniu zgarnąć za darmo. Tytuł zebrał w swoim czasie mnóstwo pochwał i będzie to na pewno dobra okazja, by zapoznać się z cenioną strategią czasu rzeczywistego.

Total Annihilation: Commander Pack to kolejna produkcja dostępna za darmo. GOG zaprasza graczy na promocję, która przypomina o trwającym Summer Sale, a w dodatku sklep informuje o wrzuceniu na swoją listę Life is Strange, Life is Strange: Before the Storm oraz Supreme Commander.

Wspomniany tytuł to strategia czasu rzeczywistego, która debiutowała na rynku w 1997 roku. Klasyk w swoim czasie zebrał wiele nagród i pewnie wśród naszych czytelników znajdzie się wielu graczy, którzy lata temu zagrywali się w Total Annihilation.

Total Annihilation: Commander Pack odbierzecie na GOG-u, dzięki któremu łatwo dorzucicie pozycję do swojej listy. Gra zajmuje zaledwie 1GB i nie jest specjalnie wymagająca, więc nawet na słabszych urządzeniach bez problemu włączycie strategię.

Mieliście okazję zagrać w Total Annihilation? Jeśli nie, to na pewno warto sprawdzić klasykę, która w swoim czasie potrafiła zauroczyć graczy. Warto pamiętać, że GOG już wcześniej rozszerzył swoją listę darmowych pozycji.

Źródło: Informacja prasowa: GOG

Tagi: Cavedog Entertainment GT Interactive Software (Windows) MacSoft (Mac) total annihilation Wargaming.net (Cyfra)