Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 18:56
Fighter Netflix
790V

Fighter trafi na Netflix. Polski film zmierza na platformę

„Fighter” to kolejna produkcja przejęta przez platformę Netflix. Widzowie jeszcze w czerwcu zobaczą ubiegłoroczną historię wyreżyserowaną i napisaną przez Konrada Maximiliana. Film nie został ujęty na pierwszej liście premier.

„Fighter” zadebiutował w kinach w lipcu zeszłego roku, ale historia nie została doceniona przez wielu krytyków. Jędrzej nie ukrywał, że scenariusz i reżyseria nie były najmocniejszymi elementami obrazu.

Jeśli nie zdecydowaliście się wybrać do kin, to już 15 czerwca otrzymacie szansę zobaczenia produkcji na platformie Netflix. Szczegóły premiery zostały potwierdzone przez streamingowego giganta przez aplikację – tytuł trafił do listy najbliższych debiutów.

„Fighter” jest jedną z niespodzianek Netflixa, który nie ogłosił dołączenia polskiego filmu na wielkiej liście czerwcowych premier. Nie jest to najmocniejsza historia z ubiegłego roku, ale entuzjaści rodzimego kina powinni pamiętać o tej propozycji.

Jeśli wcześniej nie słyszeliście o „Fighterze”, sprawdźcie poniższy zwiastun, który dobrze przedstawia założenia opowieści.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/fighter---polski-film-w-czerwcu-na-netflix-2020-06-04

Tagi: Fighter film netflix netflix polska premiera