Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2020 14:27
The Outer Worlds
850V

The Outer Worlds na rozgrywce z Nintendo Switch! Sprawdźcie także porównanie grafiki

The Outer Worlds już jutro będzie dostępny na Nintendo Switchu i najnowsze materiały z gry potrafią zaskoczyć. Tytuł na platformie Nintendo wygląda pozytywnie. Sprawdźcie gameplay i porównanie oprawy.

The Outer Worlds to kolejna duża produkcja, która właśnie ląduje na Nintendo Switchu. Urządzenie jest znacznie słabsze względem PlayStation 4, Xboksa One czy też mocnych komputerów osobistych, ale jak się za chwile przekonacie – tytuł prezentuje się naprawdę dobrze.

Nie możemy tutaj oczywiście mówić o wersji jeden do jednego względem innych platform, jednak twórcy portu nie zawiedli. Tytuł oczywiście cierpi na słabszą rozdzielczość w przypadku rozgrywki na małym ekranie (720p), jednak musicie pamiętać, że jest to duży RPG, więc deweloperzy musieli dostosować świat do realiów urządzenia.

Dziennikarze wspominają, że The Outer Worlds trzyma niemal stałe 30 klatek na sekundę i tylko w kilku momentach pojawiają się mniejsze spadki animacji. Autorzy musieli jednak jakość obniżyć tekstur, więc w niektórych momentach łatwo można dostrzec, że twórcy portu stanęli przed dużym wyzwaniem.

Nie brakuje jednak opinii, że The Outer Worlds na Nintendo Switch oferuje naprawdę przyjemne doświadczenie i to kolejna produkcja, która świetnie radzi sobie na konsoli Big N. Bieganie po planetach w wersji przenośnej jest podobno bardzo satysfakcjonujące.

Sprawdźcie także dodatkowe informacje o The Outer Worlds – wcześniej twórcy wspomnieli o chęci rozbudowy gry oraz opowiedzieli o rozwoju projektu.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Obsidian Entertainment Private Division The Outer Worlds