Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2020 21:22
Uncharted Zaginione Dziedzictwo
1636V

Gry i sprzęt w promocji. Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Minecraft Dungeons i MediEvil w świetnych cenach

Gamingowa nocna promocja ma zachęcić graczy do kupienia gier oraz sprzętu. Klienci mogą sięgnąć pomiędzy innymi Uncharted: Zaginione Dziedzictwo za zaledwie 39 zł. Oferta powinna zainteresować wielu graczy. W promocji znalazły się także pady, słuchawki czy też laptopy.

RTV Euro AGD zaprasza na kolejną promocję, dzięki której możecie sięgnąć po kilka gier w bardzo dobrych cenach. Na uwagę na pewno zasługuje wspomniany w tytule Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – przygodę w pudle kupicie za zaledwie 39 zł. Jest to naprawdę ciekawa przygoda, która pokazuje, że seria Uncharted ma jeszcze wiele do zaoferowania. Z gier można także zainteresować się odświeżonym MediEvilem lub niektórzy mogą skusić się na Minecraft Dungeons – szkoda jedynie, że nowa cena obejmuje wyłącznie wersje na PC i Xboksa One.

Interesująco wygląda także oferta sprzętu. Kontroler Nacona to na pewno dobra alternatywa dla DualShocka 4, a PDP proponuje przystępne słuchawki. Trudno też nie sięgnąć po Thrustmaster eSwap Pro Controller, który jest już dostępny z obniżką sięgającą 250 zł. Urządzenie zapewnia sporo zabawy z personalizacją, jednak trudno powiedzieć, czy Thrustmaster będzie rozwijał swoją koncepcję i zapewni dodatkowe elementy do wymiany.

Gry i sprzęt w promocji

Gry w promocji 

Sprzęt w promocji

Jesteście zainteresowani kolejnymi promocjami? Sprawdźcie także cenowy szał i hit dnia w RTV Euro AGD oraz ofertę z PlayStation Store.

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/gamingowa-nocna-promocja-w-rtv-euro-agd-3-06-promocje-na-gry-akcesoria-i-laptopy-gamingowe/

Tagi: medievil Nacon pdp promocja Thrustmaster Uncharted