Tomasz Ambroziak Tomasz Ambroziak 25.03.2012 12:59
Spike zapowiada kolejne Kenka Bancho na PSP
357V

Spike zapowiada kolejne Kenka Bancho na PSP

Famitsu przyniosło w tym tygodniu wiadomość, że przed wyzionięciem ducha PSP otrzyma jeszcze jedną część tej chodzonej bijatyki. Tym razem producent postawi jednak na multiplayer. 

xxxxx

Gra nosi nazwę Kenka Bancho Bros. Tokyo Battle Royal i zostanie wydana na PSP tego lata. Jest to w zasadzie szósta część serii (na Zachodzie wydano trzecią, też na PSP), choć po numeracji w tym przypadku nie ma śladu. Być może Spike uznało, że zbyt wysoki numerek estetycznie się nie sprawdzi, albo po prostu miało zamiar zrobić coś nowego.

Nowe w każdym razie będzie postawienie na multiplayer i kooperację, co rzuci się też na fabułę, gdzie głównymi bohaterami zostało dwóch nierozłącznych tytułowych młodocianych 'delikwentów' usiłujących zdobyć władzę nad fikcyjnym Tokyo (nazwa miasta zapisywana jest tu za pomocą innych znaków niż pierwowzór).

 Jak nakazuje moda obecna wśród wielu japońskich tytułów na PSP, Kenka Bancho Bros. cechuje struktura rozgrywki oparta na wypełnianiu misji. Przed każdą z nich wybieramy swoją postać, po czym dzięki trybowi wieloosobowemu możemy działać wraz ze znajomą osobą (bez niej oczywiście też). Tekst na Famitsu.com, gdzie możecie zobaczyć więcej screenów, przebąkuje również o personalizacji sprowadzającej się do rozwijania umiejętności i doboru ciuchów.    
 

Tagi: