Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 01.06.2020 12:34
Electro Ride
934V

Electro Ride. W polskiej grze ścigamy się Fiatem 126p, Syreną Sport i innymi klasykami. Zwiastun i demo

Polscy twórcy gier znów mają ciekawe pomysły na rozgrywkę. Koniecznie sprawdźcie Electro Ride, w którym ścigamy się samochodami z... Bloku Wschodniego, takimi jak Syrena Sport czy Fiat 126p.

Na Steam wylądował już darmowy Prolog do Electro Ride, czyli do gry stworzonej przez Sylwestra Osika. Pełna wersja Electro Ride ma zostać wydana na PC 10 lipca 2020 r.

W Electro Ride ścigamy się klasycznymi samochodami z Bloku Wschodniego, czyli np. Fiatem 126p lub Fiatem 125p. W darmowym Prologu możemy poszaleć na neonowych ulicach Warszawy za kierownicą Syreny Sport i na ulicach Berlina Wschodniego.

W pełnej wersji Electro Ride, które trafi na rynek 10 lipca 2020 roku pokierujemy ponad 20 samochodami. Ściganie będzie odbywać się w m.in. w Berlinie, Moskwie, Warszawie, Sofii, Pradze.

Wyścig w światłach neonów. Neonowe miast, neonowe ulice i klasyczne, ale też neonowe samochody. Od Muru Berlińskiego przez Warszawę, Sofię czy Pragę aż po Moskwę, Neon League wprowadza kolory na ulice!

  •     Zbieraj gwiazdki, które pozwolą manipulować kolorami neonów
  •     Wykorzystuj paski i inne neonowe znajdki na trasie i w zakrętach
  •     Rozwijaj prędkości, o których Twoja stara, dobra Lada mogła tylko marzyć
  •     Ścigaj się i walcz, przekraczaj limity prędkości w rytmach Synthwave
  •     Możesz także grać używając ulubionego kontrolera

Poniżej znajdziecie zwiastun Electro Ride a Prolog produkcji możecie pobrać ze Steam. Gra doczeka się - oprócz wersji PC - również premiery na Nintendo Switch.


Źródło: https://store.steampowered.com/app/1301990/Electro_Ride_Prologue/

Tagi: electro ride indie polska