Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 30.05.2020 08:30
Xbox One z aktualizacją
1363V

Xbox One z nową aktualizacją. Majowy update ułatwia przemieszczanie się po menu

Jeśli czekaliście na najnowszą aktualizację Waszych konsol bieżącej generacji od Microsoftu, to możecie już odpalać konsole! Majowy Update wjechał na salony. 

Microsoft przerzuca coraz więcej sił na ich nadchodzącą generację konsol i to Xbox Series X znajduje się teraz na świeczniku utalentowanych programistów. Nic w tym dziwnego, mamy przecież dostać tysiące gier na start, a sama moc sprzętu ma być tak imponująca, że trzeba ją będzie poczuć samemu.

Nie oznacza to jednak, że firma zapomina o obecnych urządzeniach. Xbox One dostał właśnie zapowiadaną od jakiegoś czasu, majową aktualizację, która wprowadza kilka nowości. Największą z nich jest bez wątpienia ułatwienie nawigacji w głównym menu. Przewodnik będzie teraz znacznie bardziej przejrzysty i łatwiejszy w obsłudze. 

Wprowadzono nową, domyślną kolejność kart od lewej do prawej, a powiadomienia o aplikacjach i systemie znajdują się teraz tam, gdzie pozostałe alerty. Oprócz tergo poprawiono także funkcjonalność łączenia ze społecznością, a także dodano filtry, które ułatwią serfowanie po bibliotece naszych gier. 

Lista zmian zawiera także mniejsze nowości (np. poprawioną obsługę transmisji z Mixera), więc jeśli jesteście ciekawi, jak prezentuje się całość, to wszystko znajdziecie na oficjalnej stronie Xboksa, klikając w tym miejscu

 

Źródło: https://news.xbox.com/en-us/2020/05/29/may-2020-xbox-one-update/?fbclid=IwAR04npGgLAAsfncCGe6qAIhxJBFcFOJLvqoWyIEXo7OiKVXw9aPHEljsMMo

Tagi: aktualizacja guide Microsoft xbox one