Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.06.2020 07:42
Stranger Things 4
7367V

Netflix rekomenduje inne seriale w oczekiwaniu na 4 sezon Stranger Things

Trochę czasu minie zanim obejrzymy 4 sezon Stranger Things. Netflix postanowił w związku z tym osłodzić nam oczekiwanie na rzeczoną produkcję.

Stranger Things to według wielu osób najlepsza oryginalna produkcja oferowana przez Netflix. Firma doskonale zdaje sobie sprawę z zainteresowania 4 sezonem serialu, który nadciąga i poleca, by w międzyczasie obejrzeć inne, podobne produkcje ze swojej oferty.

W pierwszej kolejności Netflix poleca fanom "Stranger Things" serial "Locke & Key". Główny bohater produkcji odkrywa paranormalne zjawiska rozgrywające się w pewnym tajemniczym dworku. Kolejny serial proponowany przez Netflix to "Daybreak" chyba głównie ze względu na to, że bohaterowie serialu są nastolatkami, tak jak w "Stranger Things". Następna rekomendacja to "Black Spot", która przedstawia historię dziwacznego miasteczka, w którym dominuje szara nijakość oraz "The Society", które Netflix reklamuje jako "Władcę Much" rozgrywającego się w XXI wieku. Serial opowiada o społeczności młodych ludzi, która zostaje odcięta od dorosłych.

Kolejne promowane seriale, które mają się kojarzyć ze "Stranger Things" to "Chambers", "I Am Not Okay With This" (pojawia się tutaj motyw posiadania mocy telekinetycznych), "The Chilling Adventures of Sabrina" oraz coraz popularniejszy "Dark".

Oczywiście nic nie zastąpi samego "Stranger Things". Pytanie zatem kiedy obejrzymy 4 sezon tego serialu? Prawdopodobnie dopiero w 2021 roku w związku z opóźnieniami na planie filmowym wywołanymi przez pandemię.

Tagi: Netflix serial Stranger Things