Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2020 17:45
Outriders Okładka
900V

Outriders bez tajemnic. People Can Fly prezentuje swoją grę – oglądajcie z nami live-stream

People Can Fly zaprasza wszystkich graczy na pokaz Outriders, który przybliży nowe IP. Twórcy będą teraz systematycznie spotykać się z fanami, by ujawniać kolejne elementy produkcji i tym samym szykować zainteresowanych na wielką premierę.

People Can Fly stoi teraz przed trudnym zadaniem. Deweloperzy latami pracowali nad zupełnie nowym IP, które pod koniec 2020 roku trafi na rynek. Stworzenie gry to jednak dopiero początek, ponieważ teraz niezbędne jest odpowiednie zaprezentowanie pozycji.

Na portalu mogliście poznać już nasze wrażenia z tytułu, pokazywaliśmy gameplay, ale dzisiaj o godzinie 18:00 rozpocznie się live-stream. Twórcy będą systematycznie (raz w miesiącu) spotykać się z graczami i opowiadać o nowej marce. Na pierwszym wydarzeniu poznamy kolejnych rywali lub zerkniemy na świeże lokacje – w ten sposób People Can Fly przygotuje zainteresowanych na premierę.

Zamierzacie oglądać wydarzenie? Zapraszamy w nasze progi. Prezentacja będzie trwać około 20-30 minut, a później na portalu pojawi się stosowne podsumowanie.

Źródło: People Can Fly

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix